2016/ 2017

VI KONKURS TAŃCA ŚLĄSKIEGO
w formie towarzyskiej

 

II miejsce w kategorii II - Zuzanna Kochańska i Igor Piontek - kl. 6a (opiekun: B. Pilarska, M. Rusek)
II miejsce w kategorii I - Kornelia Jarosińska i Piotr Wąs - kl. 3c (opiekun: B. Pilarska, M. Rusek)

Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas II
"Mistrz pięknego czytania - 2017"

 

wyróżnienie - Piotr Barabasz - kl. 2b (opiekun: Wirginia Powałka)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus - język polski
EDYCJA  XVII

 

laureatka I stopnia - Katarzyna Wrtzesień - kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Marta Pałyska - kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Jakub Pierończylk - kl. 5b
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka II stopnia - Sonia Bajura - kl. 6b
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka II stopnia - Sandra Pakuła - kl. 6
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka III stopnia - Martyna Krzemińska - kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia - Rafał Borowik - kl. 4c (opiekun: Anna Kwaśnik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski
EDYCJA  XXIX - wiosna

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Weronika Blaut - kl. 3b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia z wyróżnieniem - Michał Mazanek - kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia - Jakub Służałek - kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Marta Ulczok - kl. 3b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia - Jakub Pierończyk - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Filip Fedoryszyn - kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Marcel Siedloczek - kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Daria Siejka - kl. 4a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Oliwia Sojka - kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Jakub Pacuła - kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik
laureatka III stopnia - Malwina Jarosz - kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Piotr Wąs - kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik

XIV Miejski Konkurs Mitologiczny

 

Julia Dembowy - I miejsce - kl.5b (opiekun: Dawid Klachacz)

Katarzyna Wrzesień - III miejsce - kl.5a (opiekun: Anna Kwasnik)

Jakub Pierończyk - wyróżnienie - kl.5b (opiekun: Dawid Klachacz)

Marta Pałyska - wyróżnienie - kl.5a (opiekun: Anna Kwaśnik)

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
w "Old Timers Garage"

 

Julia Zielińska - wyróżnienie - kl.6a (opiekun: Agnieszka Pytlik)

 

Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego
"SYNAPSIK KIDS"

 

laureatka - Matylda Reguła- kl.2c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka - Pola Nocuń - kl.2d (opiekun: Barbara Miczołek)
laureatka - Katarzyna Ryndak - kl.2d (opiekun: Barbara Miczołek)
laureatka - Blanka Ciborowska - kl.3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - język polski

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Zofia Ulczok - kl.6b (opiekun: Dawid Klachacz)
Sonia Bajura - kl.6b (opiekun: Dawid Klachacz)
Marta Pałyska - kl.5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
Natalia Płaczek - kl.6a (opiekun: Anna Kwaśnik)

 

Międzyszkolny konkurs
"List do Świętego Mikołaja w języku angielskim"

 

wyróżnienie - Maksymilian Kluska - kl. 6a (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski
EDYCJA  XXVIII

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Weronika Blaut - kl. 3b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia z wyróżnieniem - Maciej Chadalski - kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Malwina Jarosz - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia - Jakub Służałek - kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Oliwia Kunicka - kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Marta Ulczok - kl. 3b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Amelia Niewolska - kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Piotr Wąs - kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Jakub Pacuła - kl. 4c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Ewa Mocha - kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Michał Pielka - kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus - język polski
EDYCJA  XVI

 

laureatka I stopnia - Amelia Niewolska - kl. 6b (opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka I stopnia - Zofia Ulczok - kl. 6b (opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka I stopnia - Katarzyna Wrzesień - kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia - Franciszek Wrzesień - kl. 4a
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureat III stopnia - Marcel Siedloczek - kl. 4a
(opiekun: Dawid Klachacz)
laureatka III stopnia - Małgorzata Staś - kl. 6a
(opiekun: Anna Kwaśnik)

XV Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny
"Zazdrostka z utopkiem"

 

wyróżnienie - Zuzanna Dembowy - kl. 1a (opiekun: Mirosława Rusek)

Konkurs
"Antologia Poezji Dziecięcej"

 

laureatka - Alicja Dutczak - absolwentka 2015/2016 (opiekun: Anna Kwaśnik)

 

2015/ 2016

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski
EDYCJA  XXVII

 

laureat I stopnia - Maciej Chadalski - kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Malwina Jarosz - kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureat I stopnia - Franciszek Koźlik - kl. 4b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Ewa Mocha - kl. 4b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Amelia Niewolska - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Maja Szewczyk - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Jakub Pacuła - kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Marcel Siedloczek - kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Natalia Czakaj - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Iwo Materna - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Marta Pałyska - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Łukasz Singh - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Julia Dembowy - kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia - Jakub Pierończyk - kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)

laureat II stopnia - Filip Dawiec - kl. 4b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Paulina Grzywacz - kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Michał Halejak - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Franciszek Wrzesień - kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Łukasz Szczepan - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Michał Pielka - kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski
edycja XV

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Zofia Ulczok - kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Amelia Niewolska - kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia - Marta Pałyska - kl. 4a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Malwina Jarosz - kl. 4b (opiekun: Ewa Żontow)
laureat I stopnia - Oskar Brzeziński - kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia - Dominik Smolawa - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Alicja Dutczak - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Katarzyna Tomera - kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Paulina Grzywacz - kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureat II stopnia - Mateusz Żyła - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Jan Bajorek - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia - Iwo Materna - kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Magdalena Świerk - kl. 5b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka III stopnia - Małgorzata Staś - kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Natalia Płaczek - kl. 5a (opiekun: Anna Kwaśnik)

Międzyszkolny konkurs
"Postcard from England"

 

II miejsce - Jagoda Stelmach - kl. 6b (opiekun: Agnieszka Pytlik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski
edycja XIV

 

laureatka I stopnia - Alicja Dutczak - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Katarzyna Wrzesień - kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Katarzyna Tomera - kl. 4a
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Malwina Jarosz - kl. 4b
(opiekun: Ewa Żontow)
laureat III stopnia - Mikołaj Malec - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia - Natalia Płaczek - kl. 5a
(opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (jesień)2015/2016

laureat - Franciszek Drabik - kl. 4a  -  (opiekun: Dariusz Jureczko) 

laureat - Filip Ulaczyk - kl. 4a  -  (opiekun: Dariusz Jureczko)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski
EDYCJA  XXVI

 

laureatka I stopnia - Marta Pałyska - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia - Rafał Borowik - kl. 3c (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Michał Pielka - kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Jakub Pacuła - kl. 3c
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Łukasz Szczepan - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Filip Hampel - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Łukasz Singh - kl. 4a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Maja Szewczyk - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Amelia Niewolska - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"ANIOŁY - DOBRE DUCHY"

wyróżnienie - Julia Grajner - klasa 1b  -  (opiekun: Wirginia Powałka) 

 

 

Konkurs (MDK-"Piotrowice")
"Ilustrujemy bajki śląskie"

 

lI nagroda - Julia Adamus - klasa 1d  -  (opiekun: Klaudia Marniok) 

 

 

VII Konkurs Plastyczny (MDK-"Ligota")
na "Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową"

 

nagroda główna - Stanisław Stelmach - klasa 2a  -  (opiekun: Barbara Ulczok) 

 

 

Konkurs - Antologia Poezji

 

laureatka - Barbara Grajner - absolwentka 2014/15  -  (opiekun: Anna Kwaśnik) 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - matematyka

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń

Wojciech Lebuda - kl.6b (opiekun: Dorota Rutecka - Pyka)

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - język polski

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica

Jagoda Stelmach - kl.6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

 

laureatka - Katarzyna Wrzesień - kl. 4a  -  (opiekun: Mariola Bubula) 

 

 

2014 / 2015

 

 

XII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

 

II miejsce - Olga Bieńkowska - kl. 5a  -  (opiekun: Ewa Zontow) 

 

 

Turniej koszykówki

"Szukamy Następców Gortata"

 

III miejsce  reprezentacja w składzie

Adam Cała, Kacper Kwaśny, Rafał Starczewski, Kamil Kozłowski, Kornel Kuś, Szymon Okuń,
Bartosz Polczyk, Maciej Klukowski, Tomasz Załóg, Patryk Orzechowski


Najlepszy zawodnik drużyny - Adam Cała

Wyróżnienia - Kacper Kwaśny, Rafał Starczewski, Maciej Klukowski

  -  (opiekun: Joanna Operskalska) 

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski
edycja XIII

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Justyna Dyrdek - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia z wyróżnieniem - Kacper Drzewiecki - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Barbara Grajner - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Milena Matysik - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Kamila Szpil - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat I stopnia - Filip Chodań - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Anna Mucha - kl. 5a (opiekun: Ewa Żontow)
laureat II stopnia - Mikołaj Malec - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Wojciech Lebuda - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Małgorzata Staś - kl. 4a (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Justyna Suchacka - kl. 6a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureatka III stopnia - Marta Kołodziej - kl. 6a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureat III stopnia - Jakub Schimpel - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Barbara Siewiera - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

 

 

Miejski Konkurs Matematyczny

"Rusz głową mały Pitagorasie"

 

II miejsce - Franciszek Wrzesień - kl. 2a  -  (opiekun: Monika Jurek) 

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Marta Pałyska - kl. 3a (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Amelia Niewolska - kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia - Jakub Pierończyk - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Ewa Mocha - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Michał Pielka - kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Paulina Grzywacz - kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat II stopnia - Wojciech Lebuda - kl. 5b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 6b
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Zofia Ulczok - kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Magdalena Świerk - kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)

 

I Ogólnopolski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

"BAJKOWE DRZEWA"

 

I miejsce - Tymoteusz Kluska - kl. 1c  -  (opiekun: Barbara Pilarska) 

 

 

Miejski Konkurs Literacki
"Przygoda z lekturą"

 

III miejsce - Marta Pałyska - kl. 3a  -  (opiekun: Jolanta Nawrocka) 

 

 

VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska

w Narciarstwie i Snowbordingu

 

II miejsce - Aleks Herc - kl. 5b  -  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

III miejsce - Łukasz Oleksowicz - kl. 6b  -  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (zima)2014/2015

 

laureatka - Amelia Niewolska - kl. 4b  -  (opiekun: Dariusz Jureczko) 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii

OLIMPUS (zima)2014/2015

 

laureatka - Barbara Grajner - kl. 6b  -  (opiekun: Edward Ulrych) 

laureatka - Alicja Tarnawska - kl. 6b  -  (opiekun: Edward Ulrych) 

laureatka - Jagoda Stelmach - kl. 5b  -  (opiekun: Edward Ulrych)

 

 

VI edycja EUROJUNIORA - Ligi Szkół w Katowicach

II miejsce zajęła drużyna naszej szkoły 

Kacper Drzewiecki
Kornel Kuś
Jan Bajorek
Kacper Kwaśny
Rafał Starczewski
Rafał Mucha

 

Kategoria: najlepszy zawodnik - Kacper Drzewiecki


Opiekun: Joanna Operskalska

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "ZŁOTA NUTKA" 

 

III miejsce - Nicole Miłkoś, Lena Lis, Bartosz Utratny - kl. 2b (opiekun: Mirosława Rusek)

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus - język angielski
edycja XXIV

 

laureatka I stopnia - Ewa Mocha - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia - Barbara Grajner - kl. 6b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Nadia Lier - kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Marta Pałyska - kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Amelia Niewolska - kl. 4b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 6b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Jakub Pierończyk - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Katarzyna Wrzesień - kl. 3a
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Julia Dembowy - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Klaudia Zasucha - kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Mateusz Żyła - kl. 5b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - język polski

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica

 

Barbara Grajner - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski
edycja XII

 

laureatka I stopnia - Amelia Niewolska - kl. 4b (opiekun: Ewa Żontow)
laureatka I stopnia - Barbara Siewiera - kl. 6b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia - Mikołaj Malec - kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Barbara Grajner - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia - Milena Godula - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)

 

 

Ogólnopolski Konkurs
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"

 

laureatka z wyróżnieniem - Marta Pałyska - kl. 3a (Jolanta Nawrocka)
laureatka - Oliwia Kord - kl. 5a (opiekun: Elzbieta Kustra)


2013 / 2014

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski
edycja XI

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Kamila Szpil - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka I stopnia - Barbara Grajner - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Paulina Klaczak - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Kacper Drzewiecki - kl. 5b
(opiekun: Anna Kwasnik)
laureatka III stopnia - Zofia Westerowska - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat III stopnia - Stanisław Radziszewski - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Wiktoria Matuszczyk - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Paulina Pacuła - kl. 6b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Barbara Siewiera - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)

laureat III stopnia - Jan Bajorek - kl. 4b (opiekun: Anna Kwaśnik)

Ogólnopolski Konkurs
na przysięgę uczniów Szkół Karpackich
(Organizator: Gimnazjum nr 2 im. Karpatczyków w Nysie)

 wyróżnienie - Barbara Grajner - kl. 5b  -  (opiekun: Anna Kwaśnik)

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język angielski,
edycja XXIII

 

laureatka I stopnia - Magdalena Świerk - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia - Amelia Niewolska - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia - Barbara Grajner - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat II stopnia - Michał Pielka - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Wiktoria Śliwińska - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Marta Kołodziej - kl. 5a
(opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 5b
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Filip Mędrek - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Julia Zielińska - kl. 3a
(opiekun: Robert Goleń)
laureat III stopnia - Michał Pięta - kl. 3b
(opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Oskar Brzeziński - kl. 3a (opiekun: Robert Goleń)

Międzyszkolny Konkurs Literacki z cyklu
"Śląskie Tradycje" pod hasłem:
Zabawy na śląskim podwórku

 

 I miejsce - Barbara Grajner - kl. 5b  -  (opiekun: Anna Kwaśnik)

 III miejsce - Tomasz Rusek - kl. 4a  -  (opiekun: Ewa Żontow)

Miejski Konkurs Mitologiczny 2013/2014

 

 IV miejsce - Martyna Kokot - kl. 5a  -  (opiekun: Ewa Żontow)

 V miejsce - Barbara Grajner - kl. 5b  -  (opiekun: Anna Kwaśnik)

III Międzyszkolny Turniej Tańca Śląskiego

 

 Tytuł Mistrza Tańców Śląskich 2014

Julia Zielińska i Igor Piontek - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

 

 I miejsce - Małgorzata Ogaza i Maciej Niemiec - kl. 3a  -  (opiekun: Barbara Pilarska)

 II miejsce - Wiktoria Krawczyńska i Maksymilian Kluska - kl. 3a  -  (opiekun: Barbara Pilarska)

 III miejsce - Martyna Lany i Patryk Widuch - kl. 3a  -  (opiekun: Barbara Pilarska)

Olimpiada Wiedzy Archimedes - język polski

 

laureatka I stopnia - Barbara Grajner - kl. 5b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Wojciech Lebuda - kl. 4b (opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Kamila Szpil - kl. 5b
(opiekun: Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Marta Kołodziej - kl. 5a
(opiekun: Ewa Żontow)
laureatka II stopnia - Anna Woźniak - kl. 5a
(opiekun: Ewa Żontow)

Konkurs OXFORD PLUS - język angielski

 

laureatka I stopnia - Joanna Nowrotek - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia - Michał Pielka - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat I stopnia - Kacper Szewczyk - kl. 4a (opiekun: Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Zuzanna Mrozek - kl. 5b (opiekun: Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Amelia Niewolska - kl. 3b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Jagoda Stelmach - kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Mikołaj Malec - kl. 4b (opiekun: Agnieszka Pytlik)

IV Ogólnopolski Konkurs Tańców Śląskich

 

 II miejsce - Wiktoria Krawczyńska i Maksymilian Kluska - kl. 3a  -  (opiekun: Barbara Pilarska)

 III miejsce - Małgorzata Staś i Oskar Brzeziński - kl. 3a  -  (opiekun: Barbara Pilarska)

Miejski Konkurs Plastyczny

"Szukamy prawdziwego Świętego Mikołaja"

 

Nagroda specjalna Dyrektora Centrum Kultury, MDK, ul. Gliwicka:

 Zofia Ulczok i Wktoria Śliwińska 
- kl. 3b  -  
(opiekun: Katarzyna Pawlik)

 

wyróżnienie

 Amelia Niewolska - kl. 3b  -  (opiekun: Katarzyna Pawlik)

XXII Miejski Konkurs Plastyczno-Regionalny

"Projekt kartki pocztowej na godne święta"

 

kategoria klas I

 II miejsce - Anna Tomaszewska - kl. 1b  -  (opiekun: Mirosława Rusek)

 

kategoria klas III

lII miejsce - Zofia Ulczok - kl. 3b  -  (opiekun: Katarzyna Pawlik) 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat - Adam Cała - kl. 5a  -  (opiekun: Dariusz Jureczko) GRATULACJE! 

laureat - Tomasz Lesiecki - kl. 5a  -  (opiekun: Dariusz Jureczko) GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat - Tomasz Tomera - kl. 6a  -  (opiekun: Edward Ulrych) GRATULACJE! 

laureat - Filip Wachowski - kl. 6a  -  (opiekun: Edward Ulrych) GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki

OLIMPUS (jesień)2013/2014

laureat - Wojciech Lebuda - kl. 4b  -  (opiekun: Dorota Rutecka-Pyka) GRATULACJE! 

laureat - Jakub Schimpel - kl. 5b  -  (opiekun: Dorota Rutecka-Pyka) GRATULACJE! 

 

2012 / 2013

 

II Międzyszkolny Konkurs Tańca Śląskiego
w formie towarzyskiej

 

 I miejsce: Monika Buchalska i Mateusz Kucharzewski- kl. 3b (opiekunowie:  M. Rusek, B. Pilarska)

 II miejsce: Małgorzata Staś i Maciej Niemiec- kl. 2a (opiekunowie: M. Rusek, B. Pilarska)

 III miejsce: Maria Kaprzyk i Dominik Smolawa- kl. 3b (opiekunowie:  M. Rusek, B. Pilarska)

XVIII Miejski Konkurs Ortograficzny

Mistrz Dyktanda - Wojciech Lebuda- kl. 3b (opiekun: mgr Mirosława Rusek)

Konkurs OXFORD - matematyka

 

laureat II stopnia - Jakub Schimpel - kl. 4b (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)
laureatka III stopnia - Alicja Michalska - kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)
laureatka V stopnia - Barbara Grajner - kl. 4b (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)
laureatka V stopnia - Helena Jakubowska - kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)

Konkurs OXFORD PLUS - język angielski

 

laureat I stopnia z wyróżnieniem - Kacper Szewczyk - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka I stopnia - Agata Błach - kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat II stopnia - Jan Bajorek - kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Anna Mucha - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka II stopnia - Julia Ohirko - kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat III stopnia - Wojciech Lebuda - kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Klaudia Zasucha - kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Justyna Suchacka - kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Natalia Hanke - kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat IV stopnia - Maciej Klukowski - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia - Aleksandra Mróz - kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat IV stopnia - Aleks Herc - kl. 3b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia - Salomea Kotysz - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia - Katarzyna Butor - kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka IV stopnia - Julia Halemba - kl. 5a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia - Tatiana Staszczyk - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia - Milena Godula - kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Szymon Okuń - kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia - Anna Woźniak - kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia - Marta Kołodziej - kl. 4a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Daniel Górnik - kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia - Paulina Pacuła - kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia - Joanna Decowska - kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń
)

Konkurs OXFORD - język polski

 

laureat II stopnia - Patryk Pliszka - kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Paulina Pacuła - kl. 5b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Barbara Grajner - kl. 4b
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Barbara Szyja - kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka III stopnia - Marta Kołodziej - kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia - Kamila Szpil - kl. 4b
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia - Katarzyna Butor - kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia - Alicja Michalska - kl. 5a
(opiekun: mgr Ewa Zontow)
laureatka V stopnia - Julia Halemba - kl. 5a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia - Zofia Westerowska - kl. 5b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia - Sonia Klimasz - kl. 5a (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia - Joanna Decowska - kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia - Agata Błach - kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

 

 

Konkurs interdyscyplinarny

Język polski z elementami historii

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

 

Patryk Pliszka- kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Agata Błach- kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Julia Lelątko- kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik, mgr Barbara Lubina)

Radosław Dutczak- kl. 6b (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Weronika Połap- kl. 6b (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

 

2011 / 2012

Konkurs OXFORD PLUS - język angielski

 

laureatka I stopnia - Agata Błach - kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka I stopnia - Barbara Grajner - kl. 3b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Marta Kołodziej - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Aleksandra Kostkiewicz - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat IV stopnia - Filip Baros - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia - Julia Ochirko - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka IV stopnia - Justyna Suchacka - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat V stopnia - Daniel Górnik - kl. 4b (opiekun: mgr Robert Goleń)

Miejski Konkurs Mitologiczny 

 

I miejsce - Patryk Pliszka- kl. 5a-(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II miejsce - Michalina Szewczyk- kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

Konkurs interdyscyplinarny
Matematyka z elementami przyrody

laureatka

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka, mgr Dariusz Jureczko)

 

GRATULACJE !

 

Konkurs interdyscyplinarny
Język polski z elementami historii

laureatka

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

 

GRATULACJE !

Konkurs - Mali Mistrzowie Ortografii
pod hasłem "W bajecznej krainie kwiatów"

 

Barbara Grajner - kl. 3b (opiekun: mgr Wirginia Powałka)

Konkurs OXFORD - język polski

 

laureat I stopnia z wyróżnieniem - Radosław Dutczak - kl. 5b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia - Agata Błach - kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat II stopnia - Patryk Pliszka - kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka II stopnia - Anna Slian - kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia - Zuzanna Staniec - kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka II stopnia - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka III stopnia - Magdalena Grządziel - kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia - Weronika Wytrych - kl. 6a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureat IV stopnia - Tomasz Damas - kl. 6c
(opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia - Alicja Michalska - kl. 4a
(opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka IV stopnia - Paulina Pacuła - kl. 4b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

laureatka V stopnia - Weronika Pilch - kl. 5a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia - Zofia Westerowska - kl. 4b (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

Konkurs OXFORD - język angielski

 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Agata Błach - kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka II stopnia - Barbara Grajner - kl. 3b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat II stopnia - Radosław Dutczk - kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Justyna Suchacka - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureat III stopnia - Filip Schymik - kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka III stopnia - Małgorzata Pielka - kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Filip Baros - kl. 3a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia - Weronika Połap - kl. 5b (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Tomasz Damas - kl. 6c (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka V stopnia - Julia Halemba - kl. 4a (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)

Konkurs interdyscyplinarny

Matematyka z elementami przyrody

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica:

 

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Dariusz Jureczko)

 

Konkurs interdyscyplinarny

Język polski z elementami historii

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

 

Magdalena Grządziel- kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Anna Slian- kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 6a (opiekun: mgr Ewa Żontow, mgr Edward Ulrych)

 

 

V Rajd Szkolny Szlakiem Wieży Spadochronowej

 

I miejsce- kl. 6c-(opiekun: mgr Wioletta Orzechowska - Jazy)

X Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny

"Zdobienie bombek choinkowych"

 

I miejsce - Natalia Hanke - kl. 3b (opiekun: mgr Wirginia Powałka)

 

2010 / 2011

 

Miejski Konkurs Mitologiczny 

 

I miejsce - Katarzyna Jędrzejewska- kl. 5a-(opiekun: mgr Ewa Żontow)
II miejsce - Anna Slian- kl. 5a
-(opiekun: mgr Ewa Żontow)

Konkurs OXFORD - język angielski

 

laureatka III stopnia - Agnieszka Siewiera - kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Martyna Staszczyk - kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka III stopnia - Julia Samin - kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureatka IV stopnia - Małgorzata Pielka - kl. 5b (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat IV stopnia - Tomasz Damas - kl. 5c (opiekun: mgr Agnieszka Pytlik)
laureatka V stopnia - Katarzyna Jędrzejewski - kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Wojciech Krupowies - kl. 6a (opiekun: mgr Robert Goleń)
laureat V stopnia - Wojciech Rusek - kl. 6b (opiekun: mgr Robert Goleń)

XVI Konkurs Wiedzy Biblijnej

"Odwagi, to Ja jestem, nie bójcie się!" - Mk 6,50

 

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

 

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 5aGRATULACJE:-)

 

uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Macura

Konkurs OXFORD - język polski

 

laureat II stopnia - Patryk Pliszka - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Sara Niechciał - kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka III stopnia - Weronika Pilch - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia - Radosław Dutczak - kl. 4b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureat IV stopnia - Jakub Szwedko - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia - Tomasz Posiewała - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia - Agata Błach - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat V stopnia - Dominik Cierpica - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia - Weronika Połap - kl. 4b (opiekun: mgr Ewa Żontow)
laureatka V stopnia - Roksana Zakaszewska - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia - Joanna Decowska - kl. 4a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka V stopnia - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4c (opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

2009 / 2010

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki - OLIMPUS 2009/2010

 

laureatka - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka)GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody -
OLIMPUS 2009/2010

 

laureatka - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)GRATULACJE! 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Polskiego - OLIMPUS 2009/2010

 

laureatka - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUREK 2010"

 

wynik "bardzo dobry":

Kacper Cieślik - kl. 2b  -  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

Jakub Młocek - kl. 2b  -  (opiekun: mgr Barbara Pilarska) 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2010"

 

wyróżnienia II stopnia:

Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Barbara Owczarek)

Magdalena Grządziel - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka-Pyka, mgr Barbara Owczarek) 

Tomasz Damas - kl. 4c - (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska-Jazy)

Maciej Tobiasz - kl. 6b  -  (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska-Jazy) 

Konkurs twórczości dziecięcej
"Przygoda z lekturą"
"Dobro i zło w baśniach i bajkach"

 

I - miejsce - Joanna Decowska - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Katarzyna Pawlik)GRATULACJE! 
za twórcze opowiadanie otrzymała tytuł "Bajarza"

Miejski Konkurs Mitologiczny 2009/2010

 

II - miejsce - Weronika Puszer - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

III - miejsce - Martyna Staszczyk - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

wyróżnienie - Patrycja Żychoń - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

Konkurs OXFORD - język polski

 

laureatka IV stopnia - Dorota Sokołowska - kl. 4c (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureat IV stopnia - Tomasz Damas - kl. 4c (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)
laureatka IV stopnia - Agnieszka Wołoszczak - kl. 6a (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

Konkurs OXFORD - matematyka

 

laureat I stopnia z wyróżnieniem - Maciej Tobiasz - kl. 6b (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska -Jazy)
laureatka IV stopnia - Dominika Sokołowska - kl. 6b (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska - Jazy)
laureat IV stopnia - Kamil Cała - kl. 4c (opiekun: mgr Wioletta Orzechowska - Jazy)
laureat IV stopnia - Filip Jagiełłowicz - kl. 5a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)
laureatka V stopnia - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 4a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)
laureatka V stopnia - Agnieszka Wołoszczak - kl. 6a (opiekun: mgr Dorota Rutecka - Pyka)

Konkurs OXFORD - przyroda

 

laureatka II stopnia - Dominika Sokołowska - kl. 6b (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureatka III stopnia - Aleksandra Gomułka - kl. 6b (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat IV stopnia - Maciej Mironiuk - kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia - Piotr Decowski - kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia - Przemysław Żemła - kl. 6a (opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)
laureat V stopnia - Michał Niemiec - kl. 5a (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

Konkurs OXFORD - język angielski

 

laureat II stopnia - Wojciech Krupowies - kl. 5a (opiekun: mgr Robert Goleń)

Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny

"Ilustracja baśni śląskiej"

 

wyróżnienie - Weronika Połap- kl. 3b (opiekun: mgr Mirosława Rusek)

XIV Konkurs Wiedzy Biblijnej

"Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni
i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - Mt 11,28

 

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

 

Katarzyna Jędrzejewska- kl. 4aGRATULACJE:-)

 

uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Macura

Konkurs interdyscyplinarny

"Podróże w głąb naszej przeszłości"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

 

Dominika Sokołowska- kl. 6b

Maciej Tobiasz- kl. 6b

2008 / 2009

 

Międzyszkolny Konkurs "Konwencja Praw Dziecka" 

II- miejsce - Anna Matuszek - kl. 2a  -  (opiekun: mgr Mariola Bubula)GRATULACJE! 

II- miejsce - Joanna Decowska - kl. 2a  -  (opiekun: mgr Mariola Bubula)GRATULACJE! 

 

 

Turniej Szkolny :
"BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ" 

II- miejsce - Katarzyna Jędrzejewska - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

II- miejsce - Zuzanna Staniec - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

II- miejsce - Karol Włodarczyk - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka, mgr Izabela Długosz) 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada z Historii - OLIMPUS 2008/2009

V- miejsce - Paulina Lipowska - kl. 6a  -  (opiekun: mgr Edward Ulrych)GRATULACJE! 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009"

wyróżnienia II stopnia:

Maciej Tobiasz - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Izabela Bajura)

Piotr Solarz - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Izabela Bajura) 

Jędrzejewska Katarzyna - kl. 3a - (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka)

Karol Włodarczyk - kl. 3a  -  (opiekun: mgr Jolanta Nawrocka) 

Tomasz Damas - kl. 3c  -  (opiekun: mgr Anna Maro)

Piotr Poprawa - kl. 6a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)

Filip Jagiełłowicz - kl. 4a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)

 

GRATULACJE!

 

 

Miejski Konkurs Mitologiczny 2008/2009

III- miejsce - Maciej Tobiasz - kl. 5b  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)GRATULACJE! 

 

 

VII Mała Olimpiada Matematyczna 2008/2009

laureatka -  Paulina Lipowska - kl. 6a  -  (opiekun: mgr Dorota Rutecka)GRATULACJE! 

 

Konkurs interdyscyplinarny

"Robinsonowie i robinsonady"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Maciej Tobiasz- kl. 5b

Aleksandra Zadora- kl. 6a

Piotr Poprawa- kl. 6a

Magdalena Kocoń- kl. 6a

Paulina Lipowska- kl. 6a

Monika Sułkowska- kl. 6a

 

 

Miejski Konkurs Plastyczno - Regionalny

"Malowanie na płótnie" 

wyróżnienie -  Agnieszka Gwóźdź - kl. 1b  -  (opiekun: mgr Barbara Pilarska)

 

    

2007 / 2008

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny

"W świecie zwierząt" 

finalista -  Kamil Sowa - kl. 6c  -  GRATULACJE  

 

 

Miejski Konkurs Mitologiczny 

I miejsce -  Aleksandra Zadora - kl. 5a  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

II miejsce -  Paulina Lipowska - kl. 5a  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

Ogólnopolska Olimpiada z HISTORII

"OLIMPUS" 

laureat VII miejsce -  Przemysław Bryl - kl. 6c  -  (opiekun: mgr Edward Ulrych)

 

Ogólnopolska Olimpiada z PRZYRODY

"OLIMPUS" 

laureat VIII miejsce -  Paulina Lipowska - kl. 5a  -  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

laureat VIII miejsce -  Piotr Poprawa - kl. 5a  -  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

laureat X miejsce -  Kamil Sowa - kl. 6c  -  (opiekun: mgr Dariusz Jureczko)

Ogólnopolska Olimpiada z JĘZYKA POLSKIEGO

"OLIMPUS" 

laureat X miejsce -  Maciej Tobiasz - kl. 4b  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

laureatka X miejsce -  Paulina Lipowska - kl. 5a  -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

[Rozmiar: 1449 bajtów]

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 

III miejsce - Przemysław Bryl- kl. 6c-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

III miejsce - Kamil Sowa- kl. 6c-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

 

Konkurs "FOX 2008" - język angielski 

nagroda II stopnia - Paulina Lipowska- kl. 5a-(opiekun: Barbara Miczołek)

 nagroda II stopnia - Przemysław Bryl- kl. 6c-(opiekun: mgr Beata Domańska)

 

Konkurs OXFORD 2008 - język angielski 

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Weronika Puszer- kl. 3b-(opiekun: Barbara Miczołek)

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Dominika Furmanek- kl. 4b-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Lidia Limańska- kl. 6a-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureat I stopnia z wyróżnieniem - Przemysław Bryl- kl. 6c-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureat I stopnia - Kamil Sowa- kl. 6c-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia - Katarzyna Belska- kl. 6c-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia - Klaudia Włoczyk- kl. 4a-(opiekun: mgr Beata Domańska)

laureatka I stopnia - Paulina Lipowska- kl. 5a-(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat I stopnia - Piotr Poprawa- kl. 5a-(opiekun: Barbara Miczołek)

 laureatka I stopnia - Kinga Machulec- kl. 5a-(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia - Anton Świerkot- kl. 3b-(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia - Maciej Radziejewski- kl. 4c-(opiekun: Barbara Miczołek)

laureat III stopnia - Tomasz Nowak- kl. 6a-(opiekun: mgr Beata Domańska)

Zawody pływackie 

 o MISTRZOSTWO KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

I miejsce - Szymon Kurowski- kl. 3a

IVmiejsce - Mirosława Zwierzyna- kl. 6c

VI Mała Olimpiada Matematyczna 2007/2008 

laureat - Kamil Sowa- kl. 6c-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2008" 

wyróżnienie II stopnia - Filip Jagiełłowicz- kl. 3a-(opiekun: mgr Mirosława Rusek)

wyróżnienie II stopnia - Agnieszka Siewiera- kl. 3a-(opiekun: mgr Mirosława Rusek)

wyróżnienie II stopnia - Sandra Posiewała- kl. 3b-(opiekun: mgr Joanna Sypniewska)

wyróżnienie II stopnia - Piotr Solarz- kl. 4b-(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia - Dominika Sokołowska- kl. 3a-(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia - Paulina Lipowska- kl. 5a-(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia - Piotr Poprawa- kl. 5a-(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia - Kinga Machulec- kl. 5a-(opiekun: Anna Depta)

wyróżnienie II stopnia - Dominika Rojek- kl. 5b-(opiekun: mgr Izabela Bajura)

wyróżnienie II stopnia - Alicja Starczewska- kl. 6a-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

wyróżnienie II stopnia - Tomasz Nowak- kl. 6a-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

wyróżnienie II stopnia - Kamil Sowa- kl. 6c-(opiekun: mgr Dorota Rutecka)

[Rozmiar: 1449 bajtów]

2006 / 2007

 

IV Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny 

 organizowany w SP 5 w Katowicach 

 

II miejsce - Kamil Sowa- kl. 5c-(opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

 

Wyróżnienie dla drużyny

za zdobycie IV miejsca

 w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym

"Na Szczycie Szklanej Góry",

czyli w świecie bajek, baśni i bajeczek 

 

Klaudia Stefanowska- kl. 1b

 

Piotr Kapski - kl. 3a

 

Agnieszka Głuszczyk - kl. 3a

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada z JĘZYKA POLSKIEGO

"OLIMPUS" 

 

I miejsce -  Alicja Starczewskakl. 5a  -  (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

 

I miejsce -  Kamil Sowa kl. 5c  - (opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

III miejsce -  Tomasz Nowak kl. 5a -  (opiekun: mgr Anna Kwaśnik)

 

V miejsce -  Wojciech Kałużny kl. 5c -  (opiekun: mgr Ewa Żontow)

 

GRATULACJE  :-)

 

 

 

Konkurs interdyscyplinarny

"Sport, turystyka i wypoczynek"



Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

 

Tomasz Nowak- kl. 5a

Adrian Chałupka- kl. 6b

Przemysław Bryl- kl. 5c

Kamila Kania- kl. 6c

Bartłomiej Matera- kl. 6d

Kamil Sowa- kl. 5c

Mirosław Marcisz- kl. 6a

Zuzanna Piecha- kl. 6c

 

Beata Kuśnierz- kl. 6d(zakwalifikowała się do III etapu -GRATULACJE  :-)

Patrycja Czerniak- kl. 6d(zakwalifikowała się do III etapu -GRATULACJE  :-)

 

 

XII Konkurs Biblijny z Ewangelii św. Marka

"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię"

 

I miejsce w etapie rejonowym w Katowicach

V miejsce w etapie diecezjalnym BRAWO !!!

 

Marek Połowczuk- kl. 6d - GRATULACJE:-)

 

ucznia przygotowała Pani Agnieszka Macura

 

 

 

2005 / 2006

 

 

Międzyszkolny Konkurs "Znam mapę Ameryki Pn. i Pd.

 

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

 

Michał Bednarczyk -kl. 5a-(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz) -do III etapu GRATULACJE:-)

 

Marek Chwolik -kl. 6b-(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz) -do III etapu GRATULACJE:-)

 

Kamil Sowa -kl. 4c-(opiekun: mgr Dariusz Jureczko) -do III etapu GRATULACJE:-)

 

Patrycja Garbacka -kl. 6b-(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)

 

Aleksandra Limańska -kl. 6b-(opiekun: mgr Joanna Ciechanowicz)

 

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego "Olimpus"

 

Jakub Gwiżdżkl. 6a  -V miejsce

 

ucznia przygotowała Pani Barbara Myszor

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny pod patronatem

Wydawnictwa DIDASKO "Anioły i aniołki"

wyróżnienie

 

Klasa IIIa

 

uczniów przygotowała Pani mgr Jolanta Nawrocka

 

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie - III miejsce:

 

Robert Surma, Krzysztof Farmas, Marek Bogusłowicz(kl. VIc)

 

uczniów przygotowała Pani mgr Joanna Ciechanowicz

 

Do II etapu konkursu interdyscyplinarnego

"Na podbój kosmosu" zakwalifikowali się:

 

Marek Chwolik- kl. 6b

 

Aleksandra Limańska- kl. 6b

  

Marek Bogusłowicz- kl. 6c

 

Marcin Drewniak- kl. 6c

 

Kalina Halemba- kl. 6c

 

Robert Surma- kl. 6c

 

Maciej Zapa- kl. 6c

 

Tymoteusz Zolich- kl. 6c

 

Agnieszka Szary- kl. 6b (zakwalifikowała się do III etapu -GRATULACJE  :-)

 

Alfik humanistyczny:

 

Agnieszka Szary (6b)- Imiejsce w województwie śląskim, V miejsce w kraju

 

Aleksandra Limańska (6b)- I miejsce w województwie śląskim, V miejsce w kraju

 

Kalina Halemba (6c)- III miejsce w województwie śląskim, XVIII miejsce w kraju

 

uczennice przygotowały do konkursu Panie mgr Anna Kwaśnik i mgr Ewa Żontow